BAKICI ARIYORUM DİYORSANIZ DOĞRU ADRESTESİNİZ.

  • bakıcı
    HASTA BAKICI Evde Yatılı ya da Yatısız Hasta Bakım Hizmetleri

ADRES : SAĞLIK 1 SOKAK NO: 13/7 SIHHİYE/ANKARA

TELEFON: 0(312) 229 47 46

MOBİL: 0(553) 768 45 57

 

HASTA BAKICI/REFAKATÇİYAŞLI BAKICIÇOCUK BAKICIHEMŞİREYARDIMCI PERSONELTEMİZLİKÇİ
Hasta bakımı ve refakat hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra ister evde hasta bakımı ister hastanede hasta bakıcı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamız beğenmediğiniz veya istemediğiniz personeli değişmektedir.
Yaşlılarımıza gerekli ilgiyi gösterebilecek, evlatlarıymış gibi sahip çıkabilecek, sorumluluk sahibi bakıcılar bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yaşlı bakım hizmetlerimiz yaşlı/hastanın temizliği, perhizine uygun yemeklerinin hazırlanması, günlük ilaç takibi ve hastane kontrollerinin yapılması gibi konularda yardımcı olmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen arayın…
Çocuk bakıcı hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz! Bakıcıların psikolojik eğilimleri, sabıka kayıtları, geçmişi, eğitim seviyeleri, dil becerileri tarafımızca incelenerek sunulmaktadır. Lütfen Bize Ulaşın..
Firmamız kadrosunda uzman evde veya hastanede çalışabilecek hemşireler bulunmaktadır.  Hemşirelerimiz hastanede ve evde ihtiyaca göre 12 ve 24 saatlik dönemlerde  hizmet vermektedir.
İnsan Kaynakları için Lütfen Bize Ulaşın..
Ankara’da evime/iş yerime güvenilir temizlikçi arıyorum diyor ve memnun kalacağınız birini bulamıyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından oldukça başarılı olan hizmet kalitemiz ile sizde beklentilerinizin büyük ölçüde karşılandığı temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.