hasta-bakıcı

Hasta bakıcılarımız evde veya hastanede yanınızda olup, hastanızın günlük yaşam aktivitelerine destek olurlar. Hizmetlerimiz tercihiniz doğrultusunda; sabahtan akşama veya akşamdan sabaha kadar tam mesai ya da 24 saat hastanın yanında kalarak tüm günlük hizmet verirler. Tüm bakım görevlilerimiz belli sağlık tecrübelerinin üzerine, özel eğitim programlarını tamamlamış deneyimli ve bilgili çalışanlardır.

Hasta bakımı ve refakat hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra ister evde hasta bakımı ister hastanede hasta bakıcı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamız beğenmediğiniz veya istemediğiniz personeli değişmektedir.

Zirve Sağlık&Danışmanlık, ev ve hastanelerde kendi sorumluluklarının bilinci altında; hasta bireylerin günlük ihtiyaçlarını kendi ve hastanın sağlığını koruyarak karşılayabilecek kadroya sahiptir. Hasta refakatçisi, okuma yazma bilmeli veya en az ilkokul mezunu olmalı, mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmalı.

Bu alanda çalışacakların,
– Hasta refakatçisi elemanlığının gerektirdiği işleri yapacak bedensel, ruhsal ve zihinsel engeli bulunmamak.
– Herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmamak.

Ayrıca esnek çalışma şartlarına uygun, dilediğiniz şartları yerine getirecek personel seçimi yapmak ve isteğiniz doğrultusunda personelimizden yapmasını istediğiniz düzenli/düzensiz şartları yerine getirmek için sürekli müşteri odaklılık bilinciyle hareket ediyor ve isteklerinizi karşılamak için profesyonel hizmet vermekteyiz.

ÜCRETLENDİRME, ÇALIŞMA ŞARTLARI VE KOŞULLARI, HASTA BAKICI HİZMETİNDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN

HASTA BAKICI HİZMETLERİMİZ KISACA;

*Günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi
*Kişisel temizlik yardımı
*Tuvalet / banyo desteği
*Giyinme / soyunma desteği
*Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi
*Hayati bulgu takibi (Nabız / tansiyon / solunum / ateş ölçümü)
*Beslenme desteği
*Arkadaşlık / sohbet ve vakit değerlendirme
*Egzersiz desteği gibi alanlarda gerçekleştirilmektedir.

*Fizik Tedavi uygulaması

*Gerekli durumlarda tıbbi cihaz kullanımı (Tens Cihazı, CPAP Cihazı, vs.)